İade ve İptal Koşulları

Kilivgo’dan satın aldığınız ürünleri
teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde
ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

*Cayma hakkının istisnası olan ürünler bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.

 

İade koşulları

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

 • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,

 • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,

 • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

Çok Sorulanlar

 • Kullanılan Kulaklıklar ve Pubg Eldiveni.
 • Tüm ödeme yöntemleri için iade talebi oluşturma adımları aynıdır.

  Geri ödeme işlemi ise ödeme şekli Havale / EFT olan siparişlerde IBAN üzerinden gerçekleşir. Para iade işleminin tamamlanabilmesi için iade ederken IBAN bilginizi Girmeniz gerekir. İade süreçlerinde dekontun size ulaşmasından itibaren bankanıza ait minimum süreyi kontrol edin. Bu sürenin ardından iade tutarını hesabınızda hala göremiyorsanız, dekontta belirtilen bilgilerle bankanıza başvurun.

  Anında havale ile verilen siparişlerin geri ödeme işlemi ise iadeniz onaylandığı anda banka hesabınıza otomatik yapılır ve ödemeniz hesabınıza anında yansır.

 • Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde, Kilivgo tarafından tutarın tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde ödenir.

  Ancak bankaların iç işleyişleri nedeniyle, bu tutarlar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir. İade ödemelerinin taksitle yapılmasında Kilivgo’nun herhangi bir müdehalesi olmayıp detaylı bilgi için bankanızla iletişime geçmeniz gerekir.

 • İade / iptal ettiğiniz siparişinizde, ödediğiniz kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenerek size geri ödenir.

 • İade talebi onay süreci ürün ve garanti koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eğer taahhüt edilen iade koşullarına istinaden iade talebiniz reddedildiyse nedenini bilmek için iletişim Sayfasından Bize ulaşın Lütfen.

Kupon kullanarak yaptığınız alışverişlerde ürün iadesi yapmanız durumunda Kuponunuz Kilivgo hesabınıza tanımlanır.

 • Sipariş tutarının tamamı hediye çeki ile ödendiyse,
  İade tutarının tamamı Kilivgo hesabınıza yeni Kupon olarak tanımlanır.

 • Sipariş tutarının bir kısmı Kupon ile ödendiyse,
  İade edilecek ürün tutarı, toplam sipariş tutarına oranlanır ve bu şekilde hesabınıza tanımlanacak kupon tutarı ve bankanıza geri ödenecek tutar belirlenir. Örneğin; 100 TL’lik ürün sipariş verdiniz. Siparişin 40 TL’sini kupon ile 60 TL’sini kredi kartıyla ödediniz. İade ettiğiniz ürünlerin toplam ücretinin 50 TL olması durumunda; 20 TL kupon olarak Kilivgo hesabınıza tanımlanır, 30 TL satın alırken kullandığınız kredi kartınıza geri ödenir.

Kargo firması teslimata geldiğinde ürünü teslim almayarak kapıda iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız.

Ürününüz, kargo firması tarafından bize teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır. Geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.

×